Cross 2024 – Nenos Inscritos

SUB 14 - INFANTIL MASCULINO

apelidosnomecolexiocategoria
Maquieira vidalCésarClub Deportivo PinariumSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
DAVILA COLLAZONICOLÁSColexio Plurilingüe AlboradaSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
CORREA CABALEIROANDRÉ MARÍAColexio Plurilingüe AlboradaSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Costas GallegoBreogánComesaña Sporting ClubSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
LAGO AQUINOLUCASColexio Plurilingue AlboradaSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
GONZALEZ ARANDAMARIOColexio Plurilingue AlboradaSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Vila FigueroaMateoComesaña Sporting ClubSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Vila FigueroaMarioComesaña Sporting ClubSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Pallares DuránXesComesaña Sporting ClubSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Fernández VilaLucasComesaña Sporting ClubSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Rodriguez AlvarezPedroC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Santomé blancoAntónSobreira ValadaresSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
IGLESIAS BECERRAMATEO JOSEAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Vázquez GarcíaMarcosRC CeltaSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Bañon FernandezMarioCeip Parroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Lima Dos Santos FruhinsfeldEidenC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Lopez MontenegroPauloC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Rial AlonsoAdrianC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Santos AcuñaMarioPárroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Acuña DominguezDanielo castroSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Lede SoutoFizCeip Plurilingüe Sobreira val...SUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Vila JamardoAdriánFrian TeisSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...

SUB 14 - INFANTIL FEMININO

apelidosnomecolexiocategoria
RIVERA CORESKAROLS. GimnasticaSUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
Sousa AbaldeYessicaAnpa Chans BembriveSUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
Pallares DuránTegraComesaña Sporting ClubSUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
Tizón SampedroLeilaColegio SobreiraSUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
GIRAUDO LOPEZCIARAAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
Pianu MartínezYaimaCP Sobreira ValadaresSUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
RODRIGUEZ COUCHEIRODANIELAS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
RODRIGUEZ RODRIGUEZDANIELAS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
Caride CostasInésColexio AndersenSUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...

SUB 12 - ALEVIN MASCULINO

apelidosnomecolexiocategoria
Rodríguez DomínguezAdriánReal Club Celta de AtletismoSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Móyer AlonsoPabloComesaña Sporting ClubSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Pérez VilaGaelComesaña Sporting ClubSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
PEREZ GONZALEZSAMUELColexio Plurilingüe AlboradaSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
MARTINEZ ESTEVEZXURXOColexio Plurilingüe AlboradaSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Álvarez MosqueraAlexandreCeip CarrasqueiraSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Riveiro IglesiasEloyCelta/ Colegio Santa mariñaSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Fernández BlancoNicolásColexio Plurilingüe AlboradaSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
González ÁlvarezAarónColexio Plurilingüe AlboradaSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Moreno CostasHugoMartín CódaxSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Deza MenéndezDavidCelta Atletismo (CEIP Fleming)SUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Alonso CidIzanAnpa Chans BembriveSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Docampo VentisinosHugoAnpa Chans BembriveSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
ALVAREZ MEJIAXAVIREAL CLUB CELTA DE ATLETISMOSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Caldas GarcíaMarioComesaña Sporting ClubSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Otero AlonsoXoelComesaña Sporting ClubSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Alonso UchaXianParroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Barreiro ValeirasRoqueCEIP CARRASQUEIRASUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Comesaña AlonsoEnriqueCEIP Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Domínguez MariñoNicolásCeltaSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Prieto LaleBraisC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Iglesias RodriguezXiánC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Villa CortizoAaronC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Blanco CachónAdriánCEIP Mosteiro BembriveSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
SANTOS ARAUJOTRISTÁNAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
PEREIRA ALÉNDEREKAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
REÑONES FREITASANXOS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
PARIS ALONSOAYRTONS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Torres lopezLucasAlfonso Rodríguez de castelaoSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Velero DavilaDiegoCEIP Misterio BembriveSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
CREGO CASALARTAIPARROCO DON CAMILOSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
BRITO BEIROERICS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Abal OviedoMatiasColegio MonterreySUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
García DomínguezXoelColegio MonterreySUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Amoedo PereiroAndréColexio MonterreySUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Fernández GonzálezTeopárroco don camiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Villanueva RegueiroHugoColegio MonterreySUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Puime CostasJuliánCEIP Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Alonso PérezDanielC.E.I.P. plurilingüe sobreiraSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Pérez chahouatiAdamÁngel de la guarda (pireige n...SUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Rodríguez LeiceagaManuelPárroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...

SUB 12 - SUB 12 - ALEVIN FEMININO

apelidosnomecolexiocategoria
Pérez LosadaSaraC.S.C.R.BeadeSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
AlonsoAntiaCEIP párroco don camiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
FERNANDEZ RIOSIULIAColexio Plurilingüe AlboradaSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
ARAUJO BALADOLOLAColexio Plurilingüe AlboradaSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Carneiro VieitezNahiaCEIP IGREXA VALADARESSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Ortiz VegaJuliaComesaña Sporting ClubSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Alonso costasNereaCiep párroco do camiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Fernández SanjinesNoiteParroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Hervello BarcielaNayaAnpa Chans BembriveSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Guisande GonzálezDanielaS.A San Miguel de OiaSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
CASAS PEREZMARINAEscuela Celta AtletismoSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Iglesias AlvarezClaudiaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Cánovas VidalLaraCEIP PÁRROCO DON CAMILOSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Lorenzo CabaleiroNadiaIglesia ValladaresSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Fernandez AlonsoAndrea AzaharaCeip Igrexa ValadaresSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
IGLESIAS GANDONMIRANDAS.D.A.SAN MIGUEL DE OIASUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Álvarez LebrunNoaCEIP da CarrasqueiraSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
PEREZ AMOALICIACEIPP SOBREIRASUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
gonçalves gillúaceip sobreira valadaresSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
García DomínguezCarlaColegio MonterreySUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Cela belloMedelynParroco don camiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Caride CostasEvaCEIP Párroco don CamiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Lago LagoMíaColegio Bouza BreySUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
González PintosSiennaParroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Bastero MandadoSilviaParroco don camiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...

SUB 10 - BENXAMIN MASCULINO

apelidosnomecolexiocategoria
OMIL GARCIAMIGUELCLUB DEPORTIVO PINARIUMSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Unzalu SanchezLucasO castro internacionalSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Alonso CostasRoqueEscola Celta atletismoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
MOLARES PUGLIESELUCASColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Silvera ÁlvarezThiagoColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Román DomínguezMateoColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Davila CollazoXabierColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
VAZQUEZ BLANCOANTONCLUB ATLETISMO CELTASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Lamazares AlonsoXoelDelia. Josefa AlonsoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Gesteiro FernándezMauroComesaña Sporting ClubSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Sáez GonzálezJuliánCEIP CarrasqueiraSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Malga VázquezDanielCelta AtletismoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Díaz GarcíaLiamCEIP CARRASQUEIRASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Fernández BlancoSamuelColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Casal BarrioLucasColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Cerqueira OteroMartínCEIP Josefa AlonsoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Goberna FigueroaXiánCeip CarrasqueiraSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
PIÑEIRO RubioJuanColexio Apóstol SantiagoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Alonso GonzálezRoiCeip Lope de VegaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
López FernándezLukaComesaña Sporting ClubSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
SOLBES MARTINEZHUGOAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Gago CacheiroTeoAnpa Chans BembriveSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Iravedra MartínezMartínAnpa Chans BembriveSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Oitaben AmorínTeoAnpa Chans BembriveSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Gomez GarcíaPedroAnpa Chans BembriveSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Rivera BarbozaAníbal CarlosCelta atletismoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
López GarcíaXoséComesaña Sporting ClubSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Barreiro ValeirasAntónCEIP CARRASQUEIRASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
CASAS PEREZManuelEscuela Celta AtletismoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Davila EstévezHugoCeltaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Loureiro LagoFabioIndependienteSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Santomé blancoTomasSobreira ValadaresSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
OCAMPOVEIGAALVAROAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Martínez MartínezEnzoAtletismo Celta de vigoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
ALONSO PAZMARTINS.D.A.SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
GONZALEZ PEREZALEJANDROS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
CARBIA GARCIADYLANS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
PAZOS DURANDAVIDS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
BRITO BEIROADANS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Rey CespónPedroCEIP Sobreira - ValadaresSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
VILANOVA CHOURIOORESTESCEIP CARRASQUEIRA CORUXOSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Seijo MellaHectorC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Gago CacheiroTeoChans - BembriveSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Silvera alvarezThiagoColexio plurilingüe alboradaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
ALONSO NICOLAOPEDROCEIP CHANS BEMBRIVESUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Pérez ArribasMarioCEIP SobreiraSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Mariño BargielaBreixoCEIP sobreira valadaresSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Soto FernándezPabloColegio MonterreySUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Collarte EscrichNicolásColegio montereySUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Lede SoutoXesCeip Plurilingüe Sobreira val...SUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Aranda MirazLucasCeip Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Caride CostasDanielCEIP Párroco don CamiloSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Solleiro IglesiasXoelCEIP García BarbónSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Gallardo ComesañaAndrésCEIP García BarbónSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
OTERO PAJAROXIANCEIP DA CARRASQUEIRASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Coira mondeloNicolásCEIP GARCIA BARBONSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Novoa EspejoRaúlPárroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Soliño PérezAlvaroCeip García BarbónSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Sanromán CostasMartínCEIP Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...

SUB 10 - BENXAMIN FEMININO

apelidosnomecolexiocategoria
CRUZ OMILCHLOECLUB DEPORTIVO PINARIUMSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Lago SoliñoClaraClub atletismo BeadeSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Perez LosadaEmmaC.S.C.R. BeadeSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
VIEIRA MONTEROMARTINAColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
FERNANDEZ ALONSOMARAColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
PARENTE ESTEVEZLEIREColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
CONDE OTERONAIRAColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Prado PiñeiroMartinaColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Unzalu SánchezMatildaCelta de AtletismoSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
López CadillaGabrielaSociedade Atlética do TregaSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Comesaña CastroAlanaPárroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Rey LalinCarlotaCEIP Ría de VigoSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Fernández SanjinesAréaParroco Din CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
AASKIVIADEELEO CASTRO BRITISH INTERNATIONAL...SUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Castanedo GonzálezNayraColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Domínguez MarcocciaSofíaColexio Plurilingüe AlboradaSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Rodriguez perezdanielacolegio carrasqueiraSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Rodriguez perezveracolegio CarrasqueiraSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Deza MenéndezAliciaCelta Atletismo (CEIP Fleming)SUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Lorenzo PuentesLolaAnpa Chans BembriveSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Blanco ManriqueAlbaAnpa Chans BembriveSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Muiños SantosXuliaAnpa Chans BembriveSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Roman FernándezAbrilAnpa Chans BembriveSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Alonso UchaNoaParroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Tizón SampedroLenaColegio SobreiraSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Rodríguez MartínezUxiaClub Atletismo Celta de vigoSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
FIGUEROA FERNANDEZNAYELIAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
AMO CAMPOSCLAUDIAAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Crespo CrespoCarlaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
MISA MONTEAGUDOVALERIAS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Alonso RodriguezAdrianaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Agras PerezIoneColexio CarrasqueiraSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
ALONSO NICOLAOCARMENCEIP CHANS BEMBRIVESUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Puime CostasAbrilCEIP Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Román LópezOliviaCEIP Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Carregal pascualCandelaColegio ChansSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Castro NuñezSabelaCEIP Humberto JuanesSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Comesaña GarcíaJuliaCEIP PÁRROCO DON CAMILOSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Portas AlonsoZoePárroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Domínguez AlonsoMencíaCEIP párroco don camiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Fernández BarralNaiaCeip da CarrasqueiraSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
González TroncosoHelenaCeip Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Figueras SánchezVeraCeip García BarbónSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Gallego MontenegroJuliaCeip Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...

SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO

apelidosnomecolexiocategoria
Pérez CoveloAdriánCEIP Josefa AlonsoSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Veloso CidMateoComesaña Sporting ClubSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Blanco CoutoGabrielComesaña Sporting ClubSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Díaz CamposMateoMartín CòdaxSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
kakakis da SilvaLeonardoCelta Atletismo/ O Castro Brit...SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
PARDELLAS SANTÁNNAHUGOColexio Plurilingüe AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
FERNANDEZ RIOSMARCOColexio Plurilingüe AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Bernárdez GonzálezXacobeColexio Plurilingüe AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Fernández RomanoMartínColexio Plurilingüe AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Pérez piñeiroDanielSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Fonseca DelgadoDylanJosefa Alonso de AlonsoSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Vidal FernándezEithanColegio Martín CodaxSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Gómez MuñozTristánComesaña Sporting ClubSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
LAGO TOMÉXOELO CASTRO BRITISH INTERNATIONAL...SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Estevez MañosoAbelO castro Brithis schoolSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
NAVAZA FERNÁNDEZMARTIÑOO CASTRO BRITISH INTERNATIONAL...SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Villar MendezLeónCarrasqueiraSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Villar MéndezTeoCarrasqueiraSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
CARRERA PIÑEIRODANIELColexio Plurilingue AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Álvarez GarcíaPepeColexio Plurilingüe AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Moreno CostasMartínMartín CodaxSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Costas HarrisÓliverCRA Antía CalSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Alonso GonzálezMARCOCeip Lope de VegaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Alonso MartínezTeoMartin CodaxSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Docampo VentisinosYagoAnpa Chans BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Iravedra MartínezIvanAnpa Chans BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
ALVAREZ MEJIAANDREREAL CLUB CELTA DE ATLETISMOSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Losada PereiraIagoComesaña Sporting ClubSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
González LagoAntónChans-BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Pérez PérezAlexandreCeip Plurilingüe San SalvadorSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
GonzálezIanCeltaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
SANTOS ARAUJOROQUEAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Ortiz LlorcaAlejandroCelta AltetismoSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Veleiro DavilaDavidCEIP Mosteiro BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
CREGO CASALTRISTÁNPARROCO DON CAMILOSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Pianu MartínezDenahiCP Sobreira ValadaresSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Conde FernandezNoelCristo da VictoriaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
ALONSO VILATHIAGOS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Fernández RibeiroRoiCEIP ChansSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
PAZOS DURANMARTINS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
VILA VILAARAYS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Álvarez LebrunLeoCEIP da CarrasqueiraSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
gonçalves gilhelioceip sobreira valadaresSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Iglesias RodriguezAnxoC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Lima Dos Santos FruhinsfeldCedricC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Rivera De OliveiraMartinChansSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
HERMIDA GONZALEZANGELS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Vázquez PlazJulenEEI CRISTO DE LA VICTORIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
López PérezRoquePárroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Aranda MirazXabierCeip Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Prado LorenzoNicolásCEIP HUMBERTO JUANESSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Pérez DíezRoqueCEIP CAMOSSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Cabo RodriguezMartiñoCEIP CHANO PIÑEIROSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Domínguez AlonsoLucasCEIP párroco don camiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Poceiro FernándezIagoPárroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
González GarcíaGaelEEI Rúa AragónSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Gallego MontenegroMarioCeip Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
López MartínezCosmeClub Celta AtletismoSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Otero AlfonsoHugoCEIP plurilingüe Parroco Don ...SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
MARTINEZ SALDAÑATEOCEIP EMILIA PARDO BAZÁN (CHOU...SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Coco IglesiasXoséC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...

SUB 8 - PRE-BENXAMIN FEMININO

apelidosnomecolexiocategoria
Regueiro MartínezEvaCelta/C.E.I.P. Doutor FlemingSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Bretal SantoméMaiaColexio Plurilingüe AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Veleiro CampoAdrianaColexio Plurilingüe AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Fernández SanjinesAymaraParroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Alonso MansarayAfricaClubceltaatletismoSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Sáez GonzálezVeraCEIP CarrasqueiraSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
RIOS CORTESSIENNAO CASTRO BRITISH INTERNATIONAL...SUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Lago IglesiasCarlaClub Celta AtletismoSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
DE LARRIVA FANDIÑODANIELAColexio Plurilingue AlboradaSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
García FernándezAndreaCelta AtletismoSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Oitaben AmorínNoraAnpa Chans BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Ucha AlvarezLiaJosefa AlonsoSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Comesaña AlonsoInésCEIP Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Rio CabaleiroAreaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Blanco CachónNoaCEIP Mosteiro BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Vázquez GarcíaGabrielaRC CeltaSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Villa CortizoRuthC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
CAMPOS LOURIDOSARAS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Santos AcuñaElbaPárroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Figueirido CostasBibaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Román LópezHelenaCEIP Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Fernández OteroLauraCEIP PARROCON DON CAMILOSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Alonso VázquezKarlaChans BembibreSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Bargiela GregorioYareliEscola infantil sobreiraSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Coira mondeloAliciaCeñEIP GARCIA BARBONSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Soliño PérezDaniellaComesaña Sporting ClubSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Vila MariñoGretaParroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
González PintosAlanaParroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...

PITUFOS MASCULINOS

apelidosnomecolexiocategoria
Vázquez OliveiraMateoC.P CarrasqueiraPITUFOS MASCULINOS (2019)
WILSONHARRYO CASTRO BRITISH INTERNATIONAL...PITUFOS MASCULINOS (2019)
VILLAR BARCIELAANGELColexio Plurilingüe AlboradaPITUFOS MASCULINOS (2019)
SILVEIRA ALVAREZGABRIELColexio Plurilingüe AlboradaPITUFOS MASCULINOS (2019)
AASKIVIARTURO CASTRO BRITISH INTERNATIONAL...PITUFOS MASCULINOS (2019)
Cerqueira OteroMauroCEIP Josefa AlonsoPITUFOS MASCULINOS (2019)
Álvarez MariñoJuanComesaña Sporting ClubPITUFOS MASCULINOS (2019)
Torres lopezLeoAlfonso Rodríguez de castelaoPITUFOS MASCULINOS (2019)
Silvera alvarezGabrielColexio plurilingüe alboradaPITUFOS MASCULINOS (2019)
Pérez ArribasSimonCEIP SobreiraPITUFOS MASCULINOS (2019)
Carregal pascualLeonardoColegio ChansPITUFOS MASCULINOS (2019)
Rodríguez costasAngelPárroco don camiloPITUFOS MASCULINOS (2019)
Pérez DíezBREOCEIP CAMOSPITUFOS MASCULINOS (2019)
Fernández BlancoXabiCEIP PLURILINGÜE FRIAN -TEISPITUFOS MASCULINOS (2019)
Fernández BarralAdayCeip da CarrasqueiraPITUFOS MASCULINOS (2019)
Eijo PayoRaúlCEIP CanicouvaPITUFOS MASCULINOS (2019)
MARTÍNEZ SALDAÑAANTÓNCEIP EMILIA PARDO BAZÁN (CHOU...PITUFOS MASCULINOS (2019)

PITUFOS FEMININOS

apelidosnomecolexiocategoria
Fernández CarideMiaColexio Plurilingüe AlboradaPITUFOS FEMININOS (2019)
Montes LopezXuliaCeip CarrasqueiraPITUFOS FEMININOS (2019)
CHAMORRO BARCIELAAINHOAColexio Plurilingue AlboradaPITUFOS FEMININOS (2019)
Oliveira GarcíaMartinaCEIP CarrasqueiraPITUFOS FEMININOS (2019)
Barreiro ValeirasElbaCEIP CARRASQUEIRAPITUFOS FEMININOS (2019)
Gomez GonzalezEvaC.E.I.P. Párroco Don CamiloPITUFOS FEMININOS (2019)
López FerreiroUxíaCeip CanicouvaPITUFOS FEMININOS (2019)
Vidal PortillaAmaliaC.E.I.P. Párroco Don CamiloPITUFOS FEMININOS (2019)
Romero CollazoAinaraColegio MonterreyPITUFOS FEMININOS (2019)
Mariño BargielaMaraCEIP sobreira valadaresPITUFOS FEMININOS (2019)
Gallardo ComesañaLucíaCEIP García BarbónPITUFOS FEMININOS (2019)
OTERO PAJAROCARLOTACEIP DA CARRASQUEIRAPITUFOS FEMININOS (2019)
Novoa EspejoSaraPárroco Don CamiloPITUFOS FEMININOS (2019)

OLÍMPICOS MASCULINOS

apelidosnomecolexiocategoria
Pérez VilaUnaiComesaña Sporting ClubOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
REY FERNANDEZLUCASColexio Plurilingüe AlboradaOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
PRADO PIÑEIRODENISColexio Plurilingüe AlboradaOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
COSTAS CASTRONICOLÁSColexio Plurilingue AlboradaOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Andrés OdetElíasCEIP a CarrasqueiraOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Vidal CuntínLeoCEIP Plurilingüe San Salvador...OLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Chachero GarcíaLucasSan Salvador de teisOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Cerviño MiramontesDanielCEIP San SalvadorOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Fernández ocantoFelipeRía de vigoOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Pérez PérezUnaiCeip Plurilingüe San SalvadorOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Suárez CostasGaelPárroco Don CamiloOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Collazo IglesiasMartínCeip Mestres GoldarOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
ALONSO PAZADRIANS.D.A. SAN MIGUEL DE OIAOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
VILA VILAKYLIAMS.D.A. SAN MIGUEL DE OIAOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Prado LorenzoMarcoCEIP HUMBERTO JUANESOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Portas AlonsoKaiParroco Don CamiloOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Fernández PérezAdriánPárroco Don CamiloOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Bastero MandadoTomásParroco don camiloOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)

OLÍMPICOS FEMININOS

apelidosnomecolexiocategoria
OTERO ALONSOIRENEColexio Plurilingüe AlboradaOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Fonseca DelgadoMayraJosefa Alonso de AlonsoOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Ferro PereiraZeltiaC.I.P. CARLOS CASARESOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
RODRIGUEZ AMOEDOLARAColexio Plurilingue AlboradaOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
FERNÁNDEZ BUGARINVALERIAColexio Plurilingue AlboradaOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Chamorro BarcielaValeriaColexio Plurilingue AlboradaOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Alonso lopezVeraEscuela infantil los roblesOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Docampo VentisinosMaríaAnpa Chans BembriveOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Gomez GarciaMarinaAnpa Chans BembriveOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Vila FructuosoSaloméMonte do AlbaOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Ledo OrgeIriaCEIP Plurilingüe San Salvador...OLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Lorenzo CabaleiroLiaColegio Monte do AlbaOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Lestón MartínezCarlotaCEIP Chans BembriveOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Comesaña MartínezNaiaSobreiraOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Comesaña GarcíaNoraCEIP PÁRROCO DON CAMILOOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Argudin RodríguezZoeCEIP García BarbónOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Cabo RodriguezOLIVIAEscola infantil PequerrechosOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Sanromán CostasElsaCEIP Párroco Don CamiloOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)

Compartir