Cross 2024 – Listaxe Nenos Inscritos

SUB 14 - INFANTIL MASCULINO

apelidosnomecolexiocategoria
Rodriguez AlvarezPedroC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Santomé blancoAntónSobreira ValadaresSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
IGLESIAS BECERRAMATEO JOSEAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Vázquez GarcíaMarcosRC CeltaSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Bañon FernandezMarioCeip Parroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Lima Dos Santos FruhinsfeldEidenC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Lopez MontenegroPauloC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Rial AlonsoAdrianC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Santos AcuñaMarioPárroco Don CamiloSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Acuña DominguezDanielo castroSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Lede SoutoFizCeip Plurilingüe Sobreira val...SUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...
Vila JamardoAdriánFrian TeisSUB 14 - INFANTIL MASCULINO (2...

SUB 14 - INFANTIL FEMININO

apelidosnomecolexiocategoria
GIRAUDO LOPEZCIARAAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
Pianu MartínezYaimaCP Sobreira ValadaresSUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
RODRIGUEZ COUCHEIRODANIELAS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
RODRIGUEZ RODRIGUEZDANIELAS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...
Caride CostasInésColexio AndersenSUB 14 - INFANTIL FEMININO (20...

SUB 12 - ALEVIN MASCULINO

apelidosnomecolexiocategoria
Prieto LaleBraisC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Iglesias RodriguezXiánC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Villa CortizoAaronC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Blanco CachónAdriánCEIP Mosteiro BembriveSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
SANTOS ARAUJOTRISTÁNAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
PEREIRA ALÉNDEREKAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
REÑONES FREITASANXOS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
PARIS ALONSOAYRTONS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Torres lopezLucasAlfonso Rodríguez de castelaoSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Velero DavilaDiegoCEIP Misterio BembriveSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
CREGO CASALARTAIPARROCO DON CAMILOSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
BRITO BEIROERICS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Abal OviedoMatiasColegio MonterreySUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
García DomínguezXoelColegio MonterreySUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Amoedo PereiroAndréColexio MonterreySUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Fernández GonzálezTeopárroco don camiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Villanueva RegueiroHugoColegio MonterreySUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Puime CostasJuliánCEIP Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Alonso PérezDanielC.E.I.P. plurilingüe sobreiraSUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...
Pérez chahouatiAdamÁngel de la guarda (pireige n...SUB 12 - ALEVIN MASCULINO (201...

SUB 12 - SUB 12 - ALEVIN FEMININO

apelidosnomecolexiocategoria
Iglesias AlvarezClaudiaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Cánovas VidalLaraCEIP PÁRROCO DON CAMILOSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Lorenzo CabaleiroNadiaIglesia ValladaresSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Fernandez AlonsoAndrea AzaharaCeip Igrexa ValadaresSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
IGLESIAS GANDONMIRANDAS.D.A.SAN MIGUEL DE OIASUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Álvarez LebrunNoaCEIP da CarrasqueiraSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
PEREZ AMOALICIACEIPP SOBREIRASUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
gonçalves gillúaceip sobreira valadaresSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
García DomínguezCarlaColegio MonterreySUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Cela belloMedelynParroco don camiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Caride CostasEvaCEIP Párroco don CamiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Lago LagoMíaColegio Bouza BreySUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
González PintosSiennaParroco Don CamiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...
Bastero MandadoSilviaParroco don camiloSUB 12 - ALEVIN FEMININO (2013...

SUB 10 - BENXAMIN MASCULINO

apelidosnomecolexiocategoria
Davila EstévezHugoCeltaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Loureiro LagoFabioIndependienteSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Santomé blancoTomasSobreira ValadaresSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
OCAMPOVEIGAALVAROAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Martínez MartínezEnzoAtletismo Celta de vigoSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
ALONSO PAZMARTINS.D.A.SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
GONZALEZ PEREZALEJANDROS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
CARBIA GARCIADYLANS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
PAZOS DURANDAVIDS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
BRITO BEIROADANS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Rey CespónPedroCEIP Sobreira - ValadaresSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
VILANOVA CHOURIOORESTESCEIP CARRASQUEIRA CORUXOSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Seijo MellaHectorC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Gago CacheiroTeoChans - BembriveSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Silvera alvarezThiagoColexio plurilingüe alboradaSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
ALONSO NICOLAOPEDROCEIP CHANS BEMBRIVESUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Pérez ArribasMarioCEIP SobreiraSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Mariño BargielaBreixoCEIP sobreira valadaresSUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Soto FernándezPabloColegio MonterreySUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...
Collarte EscrichNicolásColegio montereySUB 10 - BENXAMIN MASCULINO (2...

SUB 10 - BENXAMIN FEMININO

apelidosnomecolexiocategoria
Rodríguez MartínezUxiaClub Atletismo Celta de vigoSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
FIGUEROA FERNANDEZNAYELIAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
AMO CAMPOSCLAUDIAAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Crespo CrespoCarlaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
MISA MONTEAGUDOVALERIAS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Alonso RodriguezAdrianaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Agras PerezIoneColexio CarrasqueiraSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
ALONSO NICOLAOCARMENCEIP CHANS BEMBRIVESUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Puime CostasAbrilCEIP Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Román LópezOliviaCEIP Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Carregal pascualCandelaColegio ChansSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Castro NuñezSabelaCEIP Humberto JuanesSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Comesaña GarcíaJuliaCEIP PÁRROCO DON CAMILOSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Portas AlonsoZoePárroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Domínguez AlonsoMencíaCEIP párroco don camiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Fernández BarralNaiaCeip da CarrasqueiraSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
González TroncosoHelenaCeip Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Figueras SánchezVeraCeip García BarbónSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...
Gallego MontenegroJuliaCeip Párroco Don CamiloSUB 10 - BENXAMIN FEMININO (20...

SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO

apelidosnomecolexiocategoria
González LagoAntónChans-BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Pérez PérezAlexandreCeip Plurilingüe San SalvadorSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
GonzálezIanCeltaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
SANTOS ARAUJOROQUEAGRUPACION VIGUESA DE ATLETISM...SUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Ortiz LlorcaAlejandroCelta AltetismoSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Veleiro DavilaDavidCEIP Mosteiro BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
CREGO CASALTRISTÁNPARROCO DON CAMILOSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Pianu MartínezDenahiCP Sobreira ValadaresSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Conde FernandezNoelCristo da VictoriaSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
ALONSO VILATHIAGOS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Fernández RibeiroRoiCEIP ChansSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
PAZOS DURANMARTINS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
VILA VILAARAYS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Álvarez LebrunLeoCEIP da CarrasqueiraSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
gonçalves gilhelioceip sobreira valadaresSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Iglesias RodriguezAnxoC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Lima Dos Santos FruhinsfeldCedricC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Rivera De OliveiraMartinChansSUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
HERMIDA GONZALEZANGELS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...
Vázquez PlazJulenEEI CRISTO DE LA VICTORIASUB 8 - PREBENXAMIN MASCULINO ...

SUB 8 - PRE-BENXAMIN FEMININO

apelidosnomecolexiocategoria
Rio CabaleiroAreaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Blanco CachónNoaCEIP Mosteiro BembriveSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Vázquez GarcíaGabrielaRC CeltaSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Villa CortizoRuthC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
CAMPOS LOURIDOSARAS.D.A. SAN MIGUEL DE OIASUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Santos AcuñaElbaPárroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Figueirido CostasBibaC.E.I.P. Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Román LópezHelenaCEIP Párroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Fernández OteroLauraCEIP PARROCON DON CAMILOSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Alonso VázquezKarlaChans BembibreSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Bargiela GregorioYareliEscola infantil sobreiraSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Coira mondeloAliciaCeñEIP GARCIA BARBONSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Soliño PérezDaniellaComesaña Sporting ClubSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
Vila MariñoGretaParroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...
González PintosAlanaParroco Don CamiloSUB 8 - PREBENXAMIN FEMININO (...

PITUFOS MASCULINOS

apelidosnomecolexiocategoria
Torres lopezLeoAlfonso Rodríguez de castelaoPITUFOS MASCULINOS (2019)
Silvera alvarezGabrielColexio plurilingüe alboradaPITUFOS MASCULINOS (2019)
Pérez ArribasSimonCEIP SobreiraPITUFOS MASCULINOS (2019)
Carregal pascualLeonardoColegio ChansPITUFOS MASCULINOS (2019)
Rodríguez costasAngelPárroco don camiloPITUFOS MASCULINOS (2019)
Pérez DíezBREOCEIP CAMOSPITUFOS MASCULINOS (2019)
Fernández BlancoXabiCEIP PLURILINGÜE FRIAN -TEISPITUFOS MASCULINOS (2019)
Fernández BarralAdayCeip da CarrasqueiraPITUFOS MASCULINOS (2019)
Eijo PayoRaúlCEIP CanicouvaPITUFOS MASCULINOS (2019)
MARTÍNEZ SALDAÑAANTÓNCEIP EMILIA PARDO BAZÁN (CHOU...PITUFOS MASCULINOS (2019)

PITUFOS FEMININOS

apelidosnomecolexiocategoria
Gomez GonzalezEvaC.E.I.P. Párroco Don CamiloPITUFOS FEMININOS (2019)
López FerreiroUxíaCeip CanicouvaPITUFOS FEMININOS (2019)
Vidal PortillaAmaliaC.E.I.P. Párroco Don CamiloPITUFOS FEMININOS (2019)
Romero CollazoAinaraColegio MonterreyPITUFOS FEMININOS (2019)
Mariño BargielaMaraCEIP sobreira valadaresPITUFOS FEMININOS (2019)
Gallardo ComesañaLucíaCEIP García BarbónPITUFOS FEMININOS (2019)
OTERO PAJAROCARLOTACEIP DA CARRASQUEIRAPITUFOS FEMININOS (2019)
Novoa EspejoSaraPárroco Don CamiloPITUFOS FEMININOS (2019)

OLÍMPICOS MASCULINOS

apelidosnomecolexiocategoria
Vidal CuntínLeoCEIP Plurilingüe San Salvador...OLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Chachero GarcíaLucasSan Salvador de teisOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Cerviño MiramontesDanielCEIP San SalvadorOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Fernández ocantoFelipeRía de vigoOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Pérez PérezUnaiCeip Plurilingüe San SalvadorOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Suárez CostasGaelPárroco Don CamiloOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Collazo IglesiasMartínCeip Mestres GoldarOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
ALONSO PAZADRIANS.D.A. SAN MIGUEL DE OIAOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
VILA VILAKYLIAMS.D.A. SAN MIGUEL DE OIAOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Prado LorenzoMarcoCEIP HUMBERTO JUANESOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Portas AlonsoKaiParroco Don CamiloOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Fernández PérezAdriánPárroco Don CamiloOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)
Bastero MandadoTomásParroco don camiloOLÍMPICOS MASCULINOS (+ 2020)

OLÍMPICOS FEMININOS

apelidosnomecolexiocategoria
Vila FructuosoSaloméMonte do AlbaOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Ledo OrgeIriaCEIP Plurilingüe San Salvador...OLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Lorenzo CabaleiroLiaColegio Monte do AlbaOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Lestón MartínezCarlotaCEIP Chans BembriveOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Comesaña MartínezNaiaSobreiraOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Comesaña GarcíaNoraCEIP PÁRROCO DON CAMILOOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Argudin RodríguezZoeCEIP García BarbónOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Cabo RodriguezOLIVIAEscola infantil PequerrechosOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Sanromán CostasElsaCEIP Párroco Don CamiloOLÍMPICOS FEMININOS (+2020)
Compartir